BiałaGwiazda napisał(a):

|
Dziwię się niektórym co wybrzydzają,Korzym to solidny ligowy zawodnik i w naszej obecnej sytuacji śmiem twierdzic że byłby większym wzmocnieniem niż jakiś no name Peralta z Hondurasu i inne wynalazki.To że gra w Koronie o niczym nie świadczy,w końcu Czarek Wilk też przyszedł z Korony i jakoś nikomu to nie przeszkadzało
|
Ten temat już był wałkowany miliard razy