Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61420
Stary 04.01.2013, 17:38
WiślakMyślenice napisał(a):Wyświetl post
Pierwszy lepszy? Hmm, Moskal?
Tak powiedział i ja się z nim zgadzam, że Moskal jest najlepszym trenerem w małopolsce, więc nie wiem sąd ten zamęt?

Cytując NaszeMiasto:

Zacznę od trenerów. Dla mnie na pierwsze miejsce zasłużył Kazimierz Moskal za to, w jaki sposób prowadzi Termalicę. Drugie miejsce dla Dariusza Wójtowicza, który po ciężkim początku w Puszczy opanował sytuację, a jesienią już rządził w II lidze. Na trzecim miejscu widziałbym Przemysława Cecherza, który zrobił historyczny wynik w Kolejarzu Stróże. Tuż za podium umieściłbym Wojciecha Stawowego, który opanował sytuację w Cracovii i liczy się w walce o awans. Piąte miejsce dla Krzysztofa Łętochy, który z Okocimskim wywalczył awans do I ligi w bardzo dobrym stylu.
Odpowiedz cytując