WiślakMyślenice napisał(a):

|
Pierwszy lepszy? Hmm, Moskal?
|
Tak powiedział i ja się z nim zgadzam, że Moskal jest najlepszym trenerem w małopolsce, więc nie wiem sąd ten zamęt?
Cytując NaszeMiasto:
Zacznę od trenerów. Dla mnie na pierwsze miejsce zasłużył Kazimierz Moskal za to, w jaki sposób prowadzi Termalicę. Drugie miejsce dla Dariusza Wójtowicza, który po ciężkim początku w Puszczy opanował sytuację, a jesienią już rządził w II lidze. Na trzecim miejscu widziałbym Przemysława Cecherza, który zrobił historyczny wynik w Kolejarzu Stróże. Tuż za podium umieściłbym Wojciecha Stawowego, który opanował sytuację w Cracovii i liczy się w walce o awans. Piąte miejsce dla Krzysztofa Łętochy, który z Okocimskim wywalczył awans do I ligi w bardzo dobrym stylu.