|
Do zblazowanego towarzystwa z R22 pasuje jak ulał. Ten gwiazdor z innymi gwiazdorami pokroju Garguły może się jednak nie dogadać. Szatnia przy R22 może nie pomieścić ego jednego i drugiego. A dodajmy tam jeszcze Patryka "chcę grać przy max 5 tys. kibiców" Małeckiego to już w ogóle...
|