Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61417
Stary 04.01.2013, 16:58
Do zblazowanego towarzystwa z R22 pasuje jak ulał. Ten gwiazdor z innymi gwiazdorami pokroju Garguły może się jednak nie dogadać. Szatnia przy R22 może nie pomieścić ego jednego i drugiego. A dodajmy tam jeszcze Patryka "chcę grać przy max 5 tys. kibiców" Małeckiego to już w ogóle...
Odpowiedz cytując