westersyl napisał(a):

|
Pewnie jakby gdzieś pogrzebać na Youtube to można znaleźć Korzyma śpiewającego WSTK z uśmiechem od ucha do ucha.
|
No i o to w tym wszystkim chodzi. Jeżeli słowa Sticha są prawdą (on przeprowadzał wywiad z Bednarzem, możliwe, że ten powiedział mu coś na ucho po za kamerami), to wypada tylko pogratulować łysemu wyobraźni. Gość robi wszystko, żeby jeszcze bardziej podpaść kibicom. Przebił Filipiaka i jego zapytanie o Błaszczykowskiego 6 lat temu.