Wyświetl pojedynczy post
PODpalacz
Senior Member
 
 
Od: 12.2008
Skąd: fcM

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61412
Stary 04.01.2013, 16:00
jacekbum napisał(a):Wyświetl post
Korzym to bardzo dobra propozycja W NASZEJ SYTUACJI finansowej gdzie nie ma szans na kogoś lepszego.

Korzym jest podobny do Małeckiego walczak szybki czasami bramki zdobywa potrafi wygrywać pojedynki 1 na 1.

Małecki Korzym + Melikson Iliev i mamy 4 zawodników potrafiących wygrywać pojedynki 1 na 1 a nawet 1 na 2 ,a przypominam,że końcówke sezonu graliśmy mając w składzie tylko jednego zawodnika który nie bał się indywidualnych pojedynków.


Genkov
Korzym Małecki
Melikson
Wilk Chrapek

przypominam,że Genkov najlepiej grał gdy miał wsparcie na skrzydłach w systemie 4-3-3 gdy dogrywali mu Małecki i będący w życiowej formie Kirm a i wtedy Melikson miał wiele miejsca bo ciężar gry brali na siebie dobrzy skrzydłowi.
________________

Do WiślakMyślenice : Korzym to profesjonalista gdy zdobywał gola w meczu z Legią nie krył radości (o ile dobrze pamiętam)
podobne komentarze rozkminy można spotkać na stronie onet.pl
P.S Ivica Iliew + pojedynki=respirator

Odpowiedz cytując