jacekbum napisał(a):

Korzym to bardzo dobra propozycja W NASZEJ SYTUACJI finansowej gdzie nie ma szans na kogoś lepszego.
Korzym jest podobny do Małeckiego walczak szybki czasami bramki zdobywa potrafi wygrywać pojedynki 1 na 1.
Małecki Korzym + Melikson Iliev i mamy 4 zawodników potrafiących wygrywać pojedynki 1 na 1 a nawet 1 na 2 ,a przypominam,że końcówke sezonu graliśmy mając w składzie tylko jednego zawodnika który nie bał się indywidualnych pojedynków.
Genkov
Korzym Małecki
Melikson
Wilk Chrapek
przypominam,że Genkov najlepiej grał gdy miał wsparcie na skrzydłach w systemie 4-3-3 gdy dogrywali mu Małecki i będący w życiowej formie Kirm a i wtedy Melikson miał wiele miejsca bo ciężar gry brali na siebie dobrzy skrzydłowi.
________________
Do WiślakMyślenice : Korzym to profesjonalista gdy zdobywał gola w meczu z Legią nie krył radości (o ile dobrze pamiętam)
|

podobne komentarze rozkminy można spotkać na stronie onet.pl
P.S Ivica Iliew + pojedynki=respirator