Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61411
Stary 04.01.2013, 15:58
Nigdy nie trawiłem gościa o nazwisku Korzym. Nie mówcie mi, że to jest walczak, wojownik fighter itd bo to piłkarz grający na pograniczu boiskowego frajerstwa połączonego z boiskowym debilizmem wielokrotnie widziałem w jego zachowaniu celowość zrobienia komuś krzywdy co nie ma nic wspólnego z prawdziwą walką. Nie chcę w Wiśle takich piłkarzy, nie jest to Ibrahomivoić ani nawet topowy piłkarz ligi aby można było przymykać oko na jego zachowania. Wyróżnia się mnie więcej tym, że widać w jego zachowaniu więcej emocji niż u innych piłkarzy ale to żaden argument.

Pewnie jakby gdzieś pogrzebać na Youtube to można znaleźć Korzyma śpiewającego WSTK z uśmiechem od ucha do ucha.

Jeśli to prawda to ja już mam osobiście dość Bednarza i jego pomysłów. Wie ktoś czy to jest jakaś potwierdzona informacja ?
Ostatnio edytowane przez westersyl : 04.01.2013 o godz. 16:07.
Odpowiedz cytując