|
Wg Marcina Sticha z Orange Sport(dziennikarz, który przeprowadzał niedawno wywiad z Bednarzem), Wisła proponowała kontrakt Korzymowi. Na całe szczęście na dniach ma przedłużyć umowę z Koroną.
Krzysztof Król rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Podbeskidziem. Łysy zapewne zaciera ręce, sprowadził już byłego gracza Bayernu, Milanu to do kompletu brakuje mu kogoś z Królewskich.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 04.01.2013 o godz. 15:47.
|