Wyświetl pojedynczy post
piter116
Senior Member
 
 
Od: 07.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#61403
Stary 04.01.2013, 13:36
Wg Marcina Sticha z Orange Sport(dziennikarz, który przeprowadzał niedawno wywiad z Bednarzem), Wisła proponowała kontrakt Korzymowi. Na całe szczęście na dniach ma przedłużyć umowę z Koroną.

Krzysztof Król rozwiązał za porozumieniem stron kontrakt z Podbeskidziem. Łysy zapewne zaciera ręce, sprowadził już byłego gracza Bayernu, Milanu to do kompletu brakuje mu kogoś z Królewskich.
Ostatnio edytowane przez piter116 : 04.01.2013 o godz. 15:47.
Odpowiedz cytując