Wyświetl pojedynczy post
mr_kwolf
Senior Member
 
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20598
Stary 04.01.2013, 12:31
Bobek90 napisał(a):Wyświetl post
Na Kubie bylem raz, w Koreii Polnocnej nie bylem. Ale znam czlowieka ktory byl.

I oczywiscie; gdyby nie moja wizyta i znajomosc to nie moglbym sie na temat Kuby i Koreii Polnocnej wypowiadac. Z tego powodu nie moge potwierdzic demokratycznosci Australii; nigdy tam nie bylem wiec nie wiem czy rzeczywiscie maja tam demokracje. Moze to propaganda medialna?

Bylem zaledwie w kilku krajach. Pozostale kilkadziesiat czy tez kilkaset (prawie 200?) jest dla mnie totalna niewiadoma. Nie wiem jaki ustroj maja, jak sie tam zyje, itd. Bo ja w propagande medialna wierzyc nie bede! Wszak tylko w "oficjalno-rzadowo-oligarchiczno-mainstreamowych" mediach mozna o owych krajach dowiedziec sie. Podstep jakis!
No widzę, że w końcu zaczynasz łapać.
"Nieważne, czy Wisła bedzie wtedy mistrzem Polski, czy ekipą I, II czy III ligową. Swe ostatnie mecze w karierze chcę rozegrać z Białą Gwiazdą na piersi."