Bobek90 napisał(a):

W ramach porownawczych polecam wycieczke do Koreii Polnocnej. Ewentualnie mozecie wybrac wersje light, i udac sie na Kube.
Mysle ze po takich wojazach nie powinno byc juz problemow z identyfikacja rezimow 
|
A ty ile razy tam byłeś, że taki obeznany w temacie jesteś? Czy po prostu łyknąłeś bez popitki to co podają w mediach?