Wyświetl pojedynczy post
Baala
Senior Member
 
 
Od: 11.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#11
Stary 03.01.2013, 10:53
To ktoś tu wierzył że będzie to ktoś inny niż Kulawik?

Od kiedy jest Bednarz w klubie to mi się nawet nie chce wchodzić w te artykuły ze spekulacjami o Wiśle, co kiedyś robiłem nagminnie by coś wyszukać.
Odpowiedz cytując