Bobek90 napisał(a):

|
I pamietaj; nie martw sie tak o Hiszpanie i o hiszpanskich nauczycielow.
|
Taki mądry, taki wyksztalcony, taki oczytany, takie wali podkreslenia, pogrubienia, odcięcia cuda na kiju normalnie, a deklinować rzczowników w języku polskim niestety nie umie

Coż za ironia
PS Przed chwila w TV L.Miller mówił, że chce ustanowić rok 2013 rokiem Edwarda Gierka za : otwarcie się na zachód, świetną sytuację gospodarczą (użył słowa świetną) i za silną pozycję Polski na arenie międzynarodowej podczas jego rządów.
Zakrztusiłem się owsianką.