Szpen napisał(a):

|
nie ma strachu, wszystkie dotychczasowe marsze i defilady za Trwam czy wolną Polske zebrały max 150 tysięcy ludzi. Gdyby ktoś chciał zmusić władzę do odejścia musiałby skrzyknąć najmniej milion w jednym miejscu. Nie ma na to szans.
|
oj Szpeniu ja nie byłbym taki pewny na Twoim miejscu, już nie takie reżimy upadały w historii .Tym bardziej że bezrobocie wzrośnie, koljne podwyżki a władza sobie nagrody wypłaca