AYALA napisał(a):

|
ja mysle że władza obawia sie tego co mówił Tomasz Sakiewicz że w 3 rocznice zamachu z 10 Kwietnia będą wielkie manifestacje do skutku aż rząd podda sie do dymisji
|
nie ma strachu, wszystkie dotychczasowe marsze i defilady za Trwam czy wolną Polske zebrały max 150 tysięcy ludzi. Gdyby ktoś chciał zmusić władzę do odejścia musiałby skrzyknąć najmniej milion w jednym miejscu. Nie ma na to szans.