Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20575
Stary 03.01.2013, 09:33
AYALA napisał(a):Wyświetl post
ja mysle że władza obawia sie tego co mówił Tomasz Sakiewicz że w 3 rocznice zamachu z 10 Kwietnia będą wielkie manifestacje do skutku aż rząd podda sie do dymisji
nie ma strachu, wszystkie dotychczasowe marsze i defilady za Trwam czy wolną Polske zebrały max 150 tysięcy ludzi. Gdyby ktoś chciał zmusić władzę do odejścia musiałby skrzyknąć najmniej milion w jednym miejscu. Nie ma na to szans.