Wyświetl pojedynczy post
RYBA
Senior Member
 
 
Od: 10.2011
Skąd: SZCZUCIN/KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2413
Stary 03.01.2013, 08:04
domin_czyzyny napisał(a):Wyświetl post
Od początku swojego II pobytu w Wiśle Pan wiceprezes ds. sportowych nie wykonał ani jednego dobrego ruchu. Same błędy, pomyłki i wtopy.
Jedynie z Glowackim nie jest niczemu winien, bo kto mógłby sie spodziewać ze Arek zawiedzie sportowo minionej jesieni.
Zapomniałeś o Marcelo, ale to mu się trafiło jak ślepej kurze ziarno
TUSK TY MATOLE TWÓJ RZĄD ROZJEBIĄ KIBOLE !!!
Odpowiedz cytując