Temat
:
Smoleńsk 2010
Wyświetl pojedynczy post
wislak68
Senior Member
Od: 11.2007
Offline
#
3026
02.01.2013, 23:55
yarow
napisał(a):
Powstaje nowy "urząd" cenzorski. Nowe Biuro Propagandy:
http://fakty.interia.pl/raport/lech-...e,1877073,6911
"
Zapewne będziemy rozmawiali z poszczególnymi ekspertami zaproszonymi przez zespół parlamentarny, ale nie w sytuacji kiedy mają za plecami polityków, czy media
"
Wygląda na to że ta Laska to tak: i chciałaby, i boi się ...
wislak68
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do wislak68
Znajdź inne posty napisane przez wislak68