Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
GiZmO_14
Member
 
Od: 02.2009
Skąd: Grzegórzki Stare

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1276
Stary 02.01.2013, 21:46
Może ktoś jest bardziej biegły w tej kwestii ode mnie i coś podpowie od 31 grudnia przez cały czas jak dostaje sms-a nie ma sygnału dźwiękowego, wibracji ani informacji na ekranie. Telefony to Nokia E52 użytkowana 5 m-cy uprzedzam pytania: jak ktoś dzwoni to jest i dzwonek i wibracja, także za cholerę nie wiem co to może być będę wdzięczny za każdą pomoc




Już to rozgryzłem, zbyt duża liczba zapisanych sms-ów.
Powód: SMS-Y
Ostatnio edytowane przez GiZmO_14 : 05.01.2013 o godz. 22:24.
Barca
Manchester United
Borussia Dortmund
FC Porto
Odpowiedz cytując