Może ktoś jest bardziej biegły w tej kwestii ode mnie i coś podpowie od 31 grudnia przez cały czas jak dostaje sms-a nie ma sygnału dźwiękowego, wibracji ani informacji na ekranie. Telefony to Nokia E52 użytkowana 5 m-cy uprzedzam pytania: jak ktoś dzwoni to jest i dzwonek i wibracja, także za cholerę nie wiem co to może być będę wdzięczny za każdą pomoc
Już to rozgryzłem, zbyt duża liczba zapisanych sms-ów.