Wyświetl pojedynczy post
radek2323
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: planeta Ziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14749
Stary 02.01.2013, 21:44
znalezione na Twitterze:

El #Wisla se nutre de Hondureños Osman Chavez, Rommel Quito y Orlin Peralta al confirmarse el viaje de este ultimo el domingo a Polonia


łysy dziala

http://www.facebook.com/cdsvida/posts/488138717899368

https://twitter.com/cdsvida

Watts niby to oficjalne konto klubu.....?!?
Ostatnio edytowane przez radek2323 : 02.01.2013 o godz. 22:10.
SERCE W BIELI KREW W BŁĘKICIE WISŁA KRAKÓW PONAD ŻYCIE!!!


Quo vadis Wisło?
Odpowiedz cytując