5 stycznia odbędzie się w Dębicy III Noworoczny Turniej Halowy - wystąpią drużyny Wisła Kraków-Oldboy, Górny Śląsk, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Koszyce(Słowacja), Caterning Staf-Ząbki, Gwiazdy Sportu i Estrady, Team UM Dębica. Impreza będzie miała charakter charytatywny, zebrane fundusze mają wesprzeć chore dziecko z Dębicy - Pawła Mitana oraz dwóch wybitnych, byłych piłkarzy Wisły Kraków:
Henryka Maculewicza i
Zbigniewa Płaszewskiego http://naszadebica.pl/index.php/comp...ice-nonej.html