Wyświetl pojedynczy post
dulli78
Senior Member
 
 
Od: 06.2011
Skąd: z podziemia

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8139
Stary 02.01.2013, 21:40
5 stycznia odbędzie się w Dębicy III Noworoczny Turniej Halowy - wystąpią drużyny Wisła Kraków-Oldboy, Górny Śląsk, Świętokrzyskie, Podkarpackie, Koszyce(Słowacja), Caterning Staf-Ząbki, Gwiazdy Sportu i Estrady, Team UM Dębica. Impreza będzie miała charakter charytatywny, zebrane fundusze mają wesprzeć chore dziecko z Dębicy - Pawła Mitana oraz dwóch wybitnych, byłych piłkarzy Wisły Kraków: Henryka Maculewicza i Zbigniewa Płaszewskiego http://naszadebica.pl/index.php/comp...ice-nonej.html
"Czuć się w klubie swoim, jak w domu ojczystym, oddychać pełną piersią, podkreślać na każdym kroku swój czysto-narodowy, a w czasach zaborczych także niepodległościowy charakter"




Odpowiedz cytując