anthony09 napisał(a):

Ofensywne Trio:
Melikson-- Traore -- Pawłowski śni mi się po nocach już przez tydzień a do tego Paweł Brożek w ataku 
koszt zakupu marne paredziesiąt tysięcy ojro, nie jakieś tam miliony tylko tysiące!
|
No i z takim składałem może wejdziemy to pierwszej ósemki albo i nie bo jak obrony i bramkarza nie było tak nie ma i nie będzie.
szprotson napisał(a):

|
dwaliszwili na dniach ma podpisac z Legią, wiec nie dla psa kiełbasa
|
To jakaś prowokacja ?
