Wyświetl pojedynczy post
thechris
Senior Member
 
 
Od: 08.2003
Skąd: Somewhere between nowhere and goodbye

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14748
Stary 02.01.2013, 21:07
anthony09 napisał(a):Wyświetl post

Ofensywne Trio:
Melikson-- Traore -- Pawłowski śni mi się po nocach już przez tydzień a do tego Paweł Brożek w ataku
koszt zakupu marne paredziesiąt tysięcy ojro, nie jakieś tam miliony tylko tysiące!

No i z takim składałem może wejdziemy to pierwszej ósemki albo i nie bo jak obrony i bramkarza nie było tak nie ma i nie będzie.


szprotson napisał(a):Wyświetl post
dwaliszwili na dniach ma podpisac z Legią, wiec nie dla psa kiełbasa
To jakaś prowokacja ?
Odpowiedz cytując