Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14746
Stary 02.01.2013, 20:34
anthony09 napisał(a):Wyświetl post
Abdou Razack Traore I Szymon Pawłowski to powinny być cele numer 1! Dlaczego nasz Jacuś znowu poszedł pić zamiast działać I do tego jakiegoś napastnika potrzeba, np. Pawła Brożka --> " bo tylko on umie strzelać w Wiśle"
Genkov to jeden z najsłabszych napastników technicznie jacy u nas ostatnio grali, zawsze spóźniony, zawsze biega gdzie nie potrzeba...

Ofensywne Trio:
Melikson-- Traore -- Pawłowski śni mi się po nocach już przez tydzień a do tego Paweł Brożek w ataku
koszt zakupu marne paredziesiąt tysięcy ojro, nie jakieś tam miliony tylko tysiące!
Tylko Paweł Brożek ma w Hiszpanii jeszcze 1,5 roku kontraktu na mocy, którego zarobi pieniądze jakich w Polsce nie dostanie. Zakładam, że jego status nie jest aż tak zły aby chcieli się już go pozbyć w tej chwili. Nie skorzystaliśmy z okazji kiedy był wolny i czekał na ofertę od nas, teraz jego powrót wydaję się praktycznie nie możliwy.

Na rynku prawdopodobnie będzie wolny także inny ciekawy piłkarz Dvalishvili.
O ile można było się zastanawiać czy Paweł przyjąłby "śmieciową" umowę to Dvalishvili takiej nie przyjmie.
Odpowiedz cytując