Wyświetl pojedynczy post
Dariook
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 07.2009
Skąd: R.K.C - AJ

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14745
Stary 02.01.2013, 20:21
thechris napisał(a):Wyświetl post
Hapoel Tel-Awiw zgłosił się do Wisły z zamieram zakupu Meliksona. Ciekawe jak mało zaoferowali, że (póki co) Wisła odrzuciła propozycję... Dwa tiry pomarańczy z Haify? Nie wiem ile Wisła za tego przeciętnego kopacza się spodziewa... Była szansa wziąć ze 2 bańki ale półtora roku temu. Teraz 0,5 bańki + kilo pomarańczy z Lidla to max.
I bardzo dobrze że się klub nie zgodził. Bo jesli Wisła ma sprzedać swojego najlepszego zawodnika za kwotę mniejszą niż go kupiła, to racjonalne że lepiej by on u nas pozostał.

W przypadku Meliksona , jego wartość to nie kwota jaką zaoferuje zainteresowany, to kwota jego wartości dla naszego klubu. Nawet łysy to rozumie...
Wiśle się nie kibicuje. Wisłe się KOCHA.

Cytat:
To może zmieńmy to podejście w tej naszej wiślackiej rodzinie. Łatwo jest bowiem na kogoś wylewać pomyje, ale jak później człowiek się obroni, to smród zostaje.
Radek Sobolewski
Odpowiedz cytując