thechris napisał(a):

|
Hapoel Tel-Awiw zgłosił się do Wisły z zamieram zakupu Meliksona. Ciekawe jak mało zaoferowali, że (póki co) Wisła odrzuciła propozycję... Dwa tiry pomarańczy z Haify? Nie wiem ile Wisła za tego przeciętnego kopacza się spodziewa... Była szansa wziąć ze 2 bańki ale półtora roku temu. Teraz 0,5 bańki + kilo pomarańczy z Lidla to max.
|
I bardzo dobrze że się klub nie zgodził. Bo jesli Wisła ma sprzedać swojego najlepszego zawodnika za kwotę mniejszą niż go kupiła, to racjonalne że lepiej by on u nas pozostał.
W przypadku Meliksona , jego wartość to nie kwota jaką zaoferuje zainteresowany, to kwota jego wartości dla naszego klubu. Nawet łysy to rozumie...