|
Nie kolego, nigdy nie uciekałem od odpowiedzi. Nie wiem co też w Twojej młodej główce się uroiło, ale naprawdę przed Twoimi argumentami nie trzeba rejterować... Tak czy owak - jeśli kiedykolwiek nie odpisałem na Twojego posta to bądź łaskaw go przypomnieć, widocznie musiałem przeoczyć. A teraz konczę OT i mam tylko nadzieję, że napiszesz wreszcie któż to ten werdykt wydał.
|