thechris napisał(a):

|
Hapoel Tel-Awiw zgłosił się do Wisły z zamieram zakupu Meliksona. Ciekawe jak mało zaoferowali, że (póki co) Wisła odrzuciła propozycję... Dwa tiry pomarańczy z Haify? Nie wiem ile Wisła za tego przeciętnego kopacza się spodziewa... Była szansa wziąć ze 2 bańki ale półtora roku temu. Teraz 0,5 bańki + kilo pomarańczy z Lidla to max.
|
Jakiś ty śmieszny.
Jego przynajmniej w tej druzynie na coś stać, jakby dostał Pawłowskiego + Traore to śmigałby jak dawniej. Za pół miliona nie ma sie co spieszyc ze sprzedażą jak chcemy uratować jeszcze ten sezon. Trzeba sie wzmacniać a nie osłabiać. Brak formy ≠ Słaby piłkarz.