Mam funpage na FB tematycznego z 80 tyś lików... prowadzę go w ramach mojej pracy.
Wczoraj w trakcie imprezy kumpel mówił mi że można zarobić przez reklamy na Fanpage... czy to prawda? Sprawdzałem neta z odp. na moje pyt. ale nie wiem czy to kac terrorysta czy nie potrafię szukać, czy na każdej stronie/forum gdzie padło to pytanie autor nie uzyskał satysfakcjonującej odp. ale no dzisiaj nie jest mój dzień.
Zna się ktoś na tym...
