Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20540
Stary 01.01.2013, 03:53
tomek100 napisał(a):Wyświetl post

Bądźmy poważni. Czy rządziłby Kaczyński, Tusk, Kwaśniewski czy Miller kryzys światowy i tak by nas dopadł.
ale w Europie nie ma żadnego kryzysu,to wymysł tefałenu i rządowych mediów, skoro bezrobotny w Hiszpanii czy Grecji dostaje 500 € ( 2 tyś zł) miesiecznie zasiłku dopóki nie znajdzie pracy plus mieszkanie socjalne, darmowe bilety komunikacj,dodatki na dzieci .....żyć nie umierać.
W POlsce przez rok dostaje sie 800 zł, i na co to starczy ? a jak zasiłek sie skończy to pozostaje linke na szyje sobie założyć jesli ktos jest koło 50-tki
Ostatnio edytowane przez AYALA : 01.01.2013 o godz. 04:15.