Temat: Komórki...
Wyświetl pojedynczy post
kucharz_77
Senior Member
 
Od: 03.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1274
Stary 31.12.2012, 23:51
Do sprzedania Nokia asha 305, ta na dwie karty SIM. Prawie nowy (jakieś 3 m-ce), kupiony w Media Markt, gwarancja chyba 24 m-ce albo 12 m-cy.
Cena do uzgodnienia.
Jak ktoś zainteresowany to proszę kontakt na priv.
Odpowiedz cytując