Ejze, ejze; dlaczego my sie tak oburzamy tym ze zydzi, ukraincy czy bialorusini nie byli lojalni wobec II RP? Najpierw chce sie polonizowac, a potem ma sie pretensje ze maja Nas w dupie? No badzmy powazni. A my wobec Austro-Wegier bylismy lojalni?
Gwiazdzisty
Cytat:
|
PRL przyzwyczaił mniejszości, że jej przedstawiciele mają więcej do powiedzenia niż prawowita większość narodu, która została zepchnięta w swoim państwie do II kategorii obywateli.
|
A to jakis kolejny poziom absurdu; zaraz dojdziemy do momentu w ktorym Gwiazdzisty zakrzyknie ze polscy zwolennicy PO to jednak nie Polacy, tylko mniejszosci
Drozd
Bawilbym sie z toba dalej, ale widze ze
tomek100 pieknie mnie wyreczyl.
Drozdzie, taka sugerencja na przyszlosc, jak sie na jakis temat wypowiadasz to miejze litosc i naucz sie tematu, chociasz podstawowych zagadnien.
Bo mamy teraz taka sytuacje ze Drozd chwali Kaczynskiego za wzrost gospodarczy, gani Tuska za spadek wzrostu; a sam o ekonomii ma zerowe pojecie. Na jakiej podstawie ty chwalisz i ganisz? Na podstawie wyjetych z kontekstu
dwoch numerkow?! Gratuluje, jestes mistrzem.