Wyświetl pojedynczy post
Drozd
Senior Member
 
Od: 03.2005
Skąd: North-east KR

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20536
Stary 31.12.2012, 18:02
Jak to ? W 2007 my mieliśmy 6% Niemcy 4%. W 2010 Niemcy znów mają 4% a my jakoś 6% nie mamy. Co jest grane? Czyżby syndrom cudaka u władzy? Od 2003 nasza zmiana PKB była zawsze wyższa niż Niemiecka teraz kiedy dowodzi cudak dziwnie sie zrównaliśmy. Widzisz to,czy lemingoza Ci nie pozwala?

No i popatrz sobie na lata kiedy w Polsce rządzili Polacy(05'-07'), czy zmiana wzrostu PKB w Niemczech miał jakiś wpływ na nasz wzrost.

Więc nie bredź o kryzysie bo od III kw 2010 roku Niemcy rozwijają się tak jak przed kryzysem. A właśnie zaczyna się 2013.
Ostatnio edytowane przez Drozd : 31.12.2012 o godz. 18:06.
Hej Nasz TS !!