Wyświetl pojedynczy post
Gwiaździsty
Senior Member
 
Od: 04.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20535
Stary 31.12.2012, 17:59
Nam tez rośnie ale ...ceny. jest już drozej niż w Niemczech:
http://wpolityce.pl/artykuly/43788-p...iz-w-niemczech