Wyświetl pojedynczy post
gypsy
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8132
Stary 29.12.2012, 22:45
Kolejne spekulacje na temat Franka Smudy, tym razem ponoć ma objąć beniaminka 2. Bundesligi
http://sport.interia.pl/reprezentacj...otc,nId,766193

Są dwa plusy: z punktu widzenia Wisły - nie przyjdzie do nas, z punktu widzenia samego Frania i drużyny - będzie się potrafił porozumieć

Doniesienia prasowe na temat byłego selekcjonera pewnie nie ucichną, dopóki oficjalnie nie zakomunikuje, że kończy trenerską "karierę". A to by wyszło wszystkim na zdrowie Przynajmniej nie żyłabym w permanentnym stresie, że gdy rano wejdę na oficjalną stronę Wisły, to ujrzę twarz tego pana
Odpowiedz cytując