Temat
:
Mam pytanie....
Wyświetl pojedynczy post
888
Senior Member
Od: 06.2006
Skąd: ♪♫♪
Offline
#
26685
29.12.2012, 19:35
Możecie polecić mi jakiś kantor z najwyższą ceną po jakiej skupują funta brytyjskiego? Zależy mi na fachowej podpowiedzi
Ja znalazłem po cenie od 4,88 do 4,9. Może wiecie gdzie dają więcej?
Z góry dzięki za pomoc. Pozdrawiam
888
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do 888
Odwiedź stronę domową użytkownika 888!
Znajdź inne posty napisane przez 888