Wyświetl pojedynczy post
Rob_Zombie
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Chrzanów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#785
Stary 29.12.2012, 16:07
DEBO napisał(a):Wyświetl post
ja mam tylko jedno zdanie, potrzebny TRENER Z JAJAMI który pokaże im kto rządzi w szatni i na boisku im nie trzeba przyjaźni oni muszą zapierdalać !
Hahaha... to też lubię - 'trener z jajami' Zawsze mnie to hasło śmieszy.

Stanie z batem i poganianie to nie jest żadna trenerka. Jak piłkarz nie chce to nikt go nie zmusi, a jeżeli nie chcą to nie trener jest do wymiany tylko ci piłkarze. Nikt mi nie wmówi że nad Messim czy innym Casilliasem stoją jacyś 'trenerzy z jajami' i batują ich za każdą oznakę rozluźnienia. To jest takie proste (żeby nie powiedzieć prostackie) życzeniowe myślenie - będą poganiani to doznają nagłego olśnienia i nauczą się grać w piłkę. Dupa, tak to nie działa. Trener wystarczy żeby miał na tyle silną pozycję żeby mógł tych toksycznych odstawić. A nie jak u nas że jeden trener odstawia Małego to przychodzi następny i go przywraca i tak w kółko...
"(...)Był oskarżony o organizowanie w sezonie 2003/2004 wśród piłkarzy zrzutki pieniędzy, z których później opłacali sędziów pomagających Kolporterowi Koronie w awansie do II ligi. W trakcie śledztwa prowadzonego w ubiegłym roku przez wrocławską prokuraturę obaj przyznali się do winy(...)"
"(...)wciągał w handel meczami i młodych, i starych, i Polaków, i obcokrajowców, i tych, którzy na kupowanie wyników mieli, i tych, którzy nie mieli (tym przecież pożyczał).(...)"
Odpowiedz cytując