Cytat:
|
Jankowski? Powtarzam - w Wiśle NIKT NIGDY się jeszcze nie odbudował (za Cupiała).
|
Piszesz jakby to była jego wina. Niby zresztą kto miał się odbudować jak Wisła ściągała piłkarzy w większości przypadków z topu ligi. Najczęściej zaliczali zajd bo Wisła weryfikowała ich możliwości jak np Łobodziński itd
A co do samego pobytu w Wiśle to wielu piłkarzy się reaktywowało jak Cantoro, Brożek po fatalnym sezonie czy Zieńczuk.
Chyba że oczekujesz cudów typu że Wisła będzie zmieniać wodę w wino bo mniej więcej tak można porównać sytuacje z Sikorskim.
Cytat:
to njus z przymrużeniem oka coś jak Mpenza w Dolcanie Ząbki
|
Może jednak nie:
http://www.futbolnews.pl/rozgrywki/l...-spadkiem.html
Cytat:
|
były selekcjoner reprezentacji Polski, Franciszek Smuda od nowego roku podejmuje się niezwykle karkołomnego zadania - uratowania SSV Jahn Regensburg przed spadkiem z niemieckiej 2.Bundesligi.
|