Wyświetl pojedynczy post
AYALA
Senior Member
 
Od: 07.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14721
Stary 29.12.2012, 08:54
ja bym zatrudnił Radolskyego , myśle że drogi nie jest.Dyzma ich zajedzie w zimie , Engel nie pracował 7 lat jako trener a Oro ma już swoje lata.
Ostatnio edytowane przez AYALA : 29.12.2012 o godz. 08:58.
Odpowiedz cytując