Wyświetl pojedynczy post
Szpen
Senior Member
 
 
Od: 12.2002
Skąd: i don't give a fuck

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20510
Stary 28.12.2012, 14:54
wislak68 napisał(a):Wyświetl post
Komoruskiego.
Obrażasz prezydenta swojego kraju. Jak bohater wrócił w trumnie ze Smoleńska, płakałeś na forum, że obrażają prezydenta Polski. Masz albo krótką pamięć, albo jesteś ignorantem. Stawiam na to drugie.