Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14703
Stary 28.12.2012, 11:38
soQlABG napisał(a):Wyświetl post
http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna...wiadomosc.html
Czemu tak jedziecie wszyscy po Smudzie ? Co wam zrobił ? Fakt euro mu nie wyszło za bardzo był osrany ale czemu mu nie dać szansy, nie pamiętacie jak prowadził lecha albo chodźby widzew?
Nie wszyscy bo jest tu przewaga takich co go nie chcą, ale piszą też ludzie którzy chcą żeby przyszedł.
Mnie oczywiście nic nie zrobił - nie chcę go w Wiśle bo moim zdaniem to żaden trener.
Amica a zwłaszcza Widzew to było 100 lat temu. Zresztą Amica... 3 lata pracy i przez cały czas tak samo niestabilnie grająca drużyna. Szczęśliwy strzał Murawskiego w 120min dzięki któremu można mówić, że w Amice cokolwiek mu wyszło.
MP, budowanie mocnych drużyn dla następców... kiedy to było i gdzie?
Odpowiedz cytując