soQlABG napisał(a):

Nie wszyscy bo jest tu przewaga takich co go nie chcą, ale piszą też ludzie którzy chcą żeby przyszedł.
Mnie oczywiście nic nie zrobił - nie chcę go w Wiśle bo moim zdaniem to żaden trener.
Amica a zwłaszcza Widzew to było 100 lat temu. Zresztą Amica... 3 lata pracy i przez cały czas tak samo niestabilnie grająca drużyna. Szczęśliwy strzał Murawskiego w 120min dzięki któremu można mówić, że w Amice cokolwiek mu wyszło.
MP, budowanie mocnych drużyn dla następców... kiedy to było i gdzie?
