Kocur napisał(a):

Teraz nie mam pojęcia.
Jakieś 2 lata temu słyszałem że normalnie jako osoba fizyczna kupowało się u nich - wtedy to było coś 250 miesięcznie więc kupa kasy - ja miałem z firmy za 20 zł ale te czasy już minęły 
Poszperaj albo dzwoń do nich:
http://www.benefitsystems.pl/
|
za ponad 2 stówki to juz mi sie nie kalkuluje ;/
Jakby ktoś miał kartę, i wolne miejsce na drugą osobe, z chęcia bym skorzystał.