Wyświetl pojedynczy post
szprotson
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 06.2005
Skąd: z boiska

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26678
Stary 28.12.2012, 11:12
Kocur napisał(a):Wyświetl post
Teraz nie mam pojęcia.

Jakieś 2 lata temu słyszałem że normalnie jako osoba fizyczna kupowało się u nich - wtedy to było coś 250 miesięcznie więc kupa kasy - ja miałem z firmy za 20 zł ale te czasy już minęły


Poszperaj albo dzwoń do nich:

http://www.benefitsystems.pl/
za ponad 2 stówki to juz mi sie nie kalkuluje ;/

Jakby ktoś miał kartę, i wolne miejsce na drugą osobe, z chęcia bym skorzystał.
cały nasz chuligański trud tobie ukochana ojczyzno

Odpowiedz cytując