Arapaho, od jakiegos czasu zastanawiam sie kto jest bardziej betonowy; ty czy Drozd. Myslalem ze Drozd, az ty tu nagle znowu zaczeles bazgrolic... Definitywnie, nie ulatwiasz mi sprawy
Nie wiem czy Napoleon byl drugim najlepszym strategiem w dziejach historii czy tez dziesiatym; wiem natomiast ze tez sie mylil, czasami dosc okrutnie. Patrz; marsz na Rosje.
Ale wracajac do meritum; obecny kryzys ma sie tak do braku szczescia jak intelekt Einsteina, Zyda, do intelektu Arapaho. I powiem Ci cos jeszcze; w tajemnicy; kryzys 2008-2012 jest niezalezny od polskich wyborow.
Czy to z Tuskiem czy to z Kaczynskim; kryzys swiatowy bylby.
P.S
Hmm, a moze ty za szczescie uznajesz wyborcze porazki Kaczynskiego w ostatnich latach. Skoro pelnic kadencje w czasach kryzysu jest oznaka braku szczescia, to moze nie pelnic tej kadencji w czasach kryzysu to oznaka szczescia?
