Wyświetl pojedynczy post
Bobek90
Senior Member
 
Od: 11.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#20505
Stary 27.12.2012, 22:17
Arapaho, od jakiegos czasu zastanawiam sie kto jest bardziej betonowy; ty czy Drozd. Myslalem ze Drozd, az ty tu nagle znowu zaczeles bazgrolic... Definitywnie, nie ulatwiasz mi sprawy

Nie wiem czy Napoleon byl drugim najlepszym strategiem w dziejach historii czy tez dziesiatym; wiem natomiast ze tez sie mylil, czasami dosc okrutnie. Patrz; marsz na Rosje.

Ale wracajac do meritum; obecny kryzys ma sie tak do braku szczescia jak intelekt Einsteina, Zyda, do intelektu Arapaho. I powiem Ci cos jeszcze; w tajemnicy; kryzys 2008-2012 jest niezalezny od polskich wyborow.

Czy to z Tuskiem czy to z Kaczynskim; kryzys swiatowy bylby.

P.S
Hmm, a moze ty za szczescie uznajesz wyborcze porazki Kaczynskiego w ostatnich latach. Skoro pelnic kadencje w czasach kryzysu jest oznaka braku szczescia, to moze nie pelnic tej kadencji w czasach kryzysu to oznaka szczescia?