Wyświetl pojedynczy post
hunter
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26670
Stary 27.12.2012, 15:58
WislakWiDoK napisał(a):Wyświetl post
Podbijam
Odnośnie Twojego akurat pytania nie pomogę, ale co do multisporta to chyba proceder załatwiania sobie kart z firm w których się nie pracuje został ukrócony definitywnie. A to dlatego, że przy podpisywaniu umowy jednym z załączników stał się dokument ZUS DRA który wyszczególnia pracowników za których odprowadzana są składki. Na liście do wyrobienia kart nie może znaleźć się imię i nazwisko spoza DRA.
Odpowiedz cytując