|
Jest tu ktoś siedzący w tematyce telefonii komórkowych?
Korzystam z oferty Orange na kartę. Denerwuje mnie głównie to, że nie ma żadnego pakietu smsów do wszystkich sieci, w związku z tym zastanawiam się nad zmianą taryfy/przeniesieniem numeru do innej sieci.
W grę wchodzą abonamenty/mixy w granicach 30 zł, lub inne oferty na kartę. Zależy mi głównie na tanich/darmowych smsach.
Ktoś może coś polecić?
|