Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14695
Stary 27.12.2012, 14:03
westersyl napisał(a):Wyświetl post
Chłop często zmieniał kluby i to najczęściej na zasadzie "free trasnfer" Do tego był na testach w Koronie i go nie wzięli.
Niby nie najgorzej się prezentuje biegowo przy swoim wzroście ale chyba nie dam nam jakosci z przodu która jest potrzebna. Sikorski też motorykę w ostatnich meczach miał dobrą.

Gruzin z Polonii Warszawa jest niezły ale on chyba ma już dość Polski.
Sikora bym spróbował na lewej obronie a nóż drugi Piszczek by wyszedł ^^
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując