Wyświetl pojedynczy post
borys
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14694
Stary 27.12.2012, 13:48
Gdyby Cupiał chciał "na szybko" odbudować WIsłe to można to zrobić po kosztach właśnie w tej chwili(nie znaczy tanio, ale taniej niż zazwyczaj).

Dwaliszwili - ma rozwiazac kontrakt
Brzyski - j.w
Traore - rozwiazał kontrakt
Teodorczyk - do wyjecia za 250K PLN (kwota wpisana w kontrakt)
Pawłowski - kontrakt konczy sie za pół roku
Broz - trzeba zaplacic

i mamy:

Dwaliszwili-Teodorczyk
Melikson-Traore-Wilk-Pawlowski
Brzyski-Bunoza-Glowacki-Broz
Pareiko

Juz teraz pozegnac: Frederiksena, Quioto, Sikorskiego
Po sezonie podziekować: Pareiko, Sobolewski, Jaliens, Iliev
Upchac gdziekolwiek jesli tylko sie da: Genkova, Jovanovica, Gargułe

A w przerwie letniej szukac mlodych wilczkow co by napierali na pierwszy skład.

Niestety przez pol roku kosztowało by to sporo ale znacznie mniej jakbyśmy kupowali.

Paka na mistrza(za rok) a moze na dluzsza przygode w LE. Silna Wisla na dobrych kilka lat.
Duze zaangazowanie w kontrakty i kase za podpisy ale juz nie w odstepne...

Czysta fikcja Swoja droga wolałbym 0 transferow i szkolke + zaplecze sportowe.
Odpowiedz cytując