Gdyby Cupiał chciał "na szybko" odbudować WIsłe to można to zrobić po kosztach właśnie w tej chwili(nie znaczy tanio, ale taniej niż zazwyczaj).
Dwaliszwili - ma rozwiazac kontrakt
Brzyski - j.w
Traore - rozwiazał kontrakt
Teodorczyk - do wyjecia za 250K PLN (kwota wpisana w kontrakt)
Pawłowski - kontrakt konczy sie za pół roku
Broz - trzeba zaplacic
i mamy:
Dwaliszwili-Teodorczyk
Melikson-Traore-Wilk-Pawlowski
Brzyski-Bunoza-Glowacki-Broz
Pareiko
Juz teraz pozegnac: Frederiksena, Quioto, Sikorskiego
Po sezonie podziekować: Pareiko, Sobolewski, Jaliens, Iliev
Upchac gdziekolwiek jesli tylko sie da: Genkova, Jovanovica, Gargułe
A w przerwie letniej szukac mlodych wilczkow co by napierali na pierwszy skład.
Niestety przez pol roku kosztowało by to sporo ale znacznie mniej jakbyśmy kupowali.
Paka na mistrza(za rok) a moze na dluzsza przygode w LE. Silna Wisla na dobrych kilka lat.
Duze zaangazowanie w kontrakty i kase za podpisy ale juz nie w odstepne...
Czysta fikcja

Swoja droga wolałbym 0 transferow i szkolke + zaplecze sportowe.