Maciuś napisał(a):

|
Ale trzeba tez wziąć poprawkę że w miasteczkach/wsiach łatwiej znaleźć więcej miejsca, ot po prostu zamieni się pastwisko dla krów na boisko, co oczywiście nie rozgrzesza skąpiradłe Cupiała przed brakiem inwestycji.
|
No niby łatwiej ale Wisła jest klubem który ma ponad 100 letnią tradycję, a kluby o których wspomniałem są na ziemiach "odzyskanych", a nawet przejętych po wojnie, więc brakuje trochę. Inna sprawa to to, że ośrodek treningowy nie musi się znajdować w sąsiedztwie stadionu...