Wyświetl pojedynczy post
cfa
Senior Member
 
 
Od: 08.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#4415
Stary 27.12.2012, 00:11
Maciuś napisał(a):Wyświetl post
Ale trzeba tez wziąć poprawkę że w miasteczkach/wsiach łatwiej znaleźć więcej miejsca, ot po prostu zamieni się pastwisko dla krów na boisko, co oczywiście nie rozgrzesza skąpiradłe Cupiała przed brakiem inwestycji.
No niby łatwiej ale Wisła jest klubem który ma ponad 100 letnią tradycję, a kluby o których wspomniałem są na ziemiach "odzyskanych", a nawet przejętych po wojnie, więc brakuje trochę. Inna sprawa to to, że ośrodek treningowy nie musi się znajdować w sąsiedztwie stadionu...
[FONT=Times New Roman]
Czy pamiętasz pierwszy w życiu mecz i po każdej bramce szał?
Kibicow śmiech, wiernych drużynie swej i na plecach pałki ślad.
[/FONT]
naoway.deviantart.com
Odpowiedz cytując