gypsy napisał(a):

Chodzą słuchy, że Wisła chce, by Romell Quioto wrócił do CD Vida, z którego jest wypożyczony i grał tam od stycznia do maja.
Tylko, że co potem? Wisła ma prawo pierwokupu. Pytanie, czy chcą już definitywnie się pożegnać z Romellem, czy tylko zaoszczędzić na... jego pensji. Zupełnie nie rozumiem tej decyzji i logiki pana bez włosów.
|
Co w tym do niezrozumienia? Czarny nadaję się do pchania karuzeli więc jeśli jest opcja wyjebać go w zimie, to łysy aka likwidator nie przepuści takiej okazji.