Wyświetl pojedynczy post
Bartosz
JLB
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14685
Stary 26.12.2012, 20:51
gypsy napisał(a):Wyświetl post
Chodzą słuchy, że Wisła chce, by Romell Quioto wrócił do CD Vida, z którego jest wypożyczony i grał tam od stycznia do maja.

Tylko, że co potem? Wisła ma prawo pierwokupu. Pytanie, czy chcą już definitywnie się pożegnać z Romellem, czy tylko zaoszczędzić na... jego pensji. Zupełnie nie rozumiem tej decyzji i logiki pana bez włosów.
Co w tym do niezrozumienia? Czarny nadaję się do pchania karuzeli więc jeśli jest opcja wyjebać go w zimie, to łysy aka likwidator nie przepuści takiej okazji.
Malvivente napisał(a):Wyświetl post
Nie bądź gejem, rzuć na spreje!
Odpowiedz cytując