Matejas_ napisał(a):

A ja nie wiem co się tak uwaliliście tych boisk treningowych? Jest w mieście gdzie trenować! Niekoniecznie trzeba wszystko robić na Reymonta. Zamiast wybudowania boiska treningowego wolał bym aby doprowadzić murawę stadionu Korony Kraków do stanu pozwalającego na treningi na najwyższym poziomie, z którego skorzysta nie tylko Wisła ale i ktoś inny
|
na głównym boisku treningowym I drużyny poza nią trenuje ok 7-8 grup . Dokładnej liczby nie znam . Wstyd , aby klub z takimi aspiracjami nie miał chociaz 2-3 normalnych boisk tylko do własnej dyspozycji . Jak to kiedys powiedział Probierz przed każdym treningiem muszą się zastanowić czy dane ćwiczenie nie uszkdzi murawy tak że na tydzień nie będzie do użytku .
Ta , lepiej wynajmować i się wpasowywać w grafiki które ustali ktoś z zewnątrz ? Drużyna ME rozgrywa swoje mecze w Myślenicach - to już o czymś świadczy .