Wyświetl pojedynczy post
Kamil_mchw
Senior Member
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26662
Stary 26.12.2012, 13:47
podłączam lapka do TV, włączam film a dźwięk leci tylko z kompa... co zrobić żeby leciał też z TV albo tylko z TV...
głośność na lapku jest na maxa, na kinomaniaku to samo a i tak ledwie słychać co gadają...

błagam pomocy!! dzieciaki mnie zapier.... jeśli nie włączę im "załogi G"
Odpowiedz cytując