Wyświetl pojedynczy post
Matejas_
Senior Member
 
 
Od: 09.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14678
Stary 26.12.2012, 11:23
A ja nie wiem co się tak uwaliliście tych boisk treningowych? Jest w mieście gdzie trenować! Niekoniecznie trzeba wszystko robić na Reymonta. Zamiast wybudowania boiska treningowego wolał bym aby doprowadzić murawę stadionu Korony Kraków do stanu pozwalającego na treningi na najwyższym poziomie, z którego skorzysta nie tylko Wisła ale i ktoś inny
Odpowiedz cytując