A ja nie wiem co się tak uwaliliście tych boisk treningowych? Jest w mieście gdzie trenować! Niekoniecznie trzeba wszystko robić na Reymonta. Zamiast wybudowania boiska treningowego wolał bym aby doprowadzić murawę stadionu Korony Kraków do stanu pozwalającego na treningi na najwyższym poziomie, z którego skorzysta nie tylko Wisła ale i ktoś inny
