Wyświetl pojedynczy post
WislakWiDoK
Senior Member
 
 
Od: 04.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26661
Stary 26.12.2012, 10:53
R33 napisał(a):Wyświetl post
1. Załatwiał sobie ktoś może kartę Multisportu za pośrednictwem tego typu klubów:
http://www.facebook.com/pages/MBI-Pr...42294879124589

2. Uczęszcza ktoś do siłowni Platinium (przy ul. Lea 213) i posiada karnet studencki? Bo tam na str. jest napisane, że obowiązuje w godzinach 6:30 - 17:00 i tu chodzi o godzinę przyjścia i wyjścia, czy samego przyjścia?
http://www.lea.fitnessplatinium.pl/cennik
Przyjscia. Studentów od zajebania w tych godzinach. Nie polecam.

WislakWiDoK napisał(a):Wyświetl post
Witam, jest jakis przedstawiciel UPC na forum ? Prosiłbym o kontakt na priv, ważna sprawa.

Ps. Może ma ktoś możliwość załatwić karte multisportu? oczywiście ja wszystko finansuje. Też prosze priv. Pozdro
Podbijam
ɐɪʌoɔɐɹɔ
Odpowiedz cytując