R33 napisał(a):

Przyjscia. Studentów od zajebania w tych godzinach. Nie polecam.
WislakWiDoK napisał(a):

Witam, jest jakis przedstawiciel UPC na forum ? Prosiłbym o kontakt na priv, ważna sprawa.
Ps. Może ma ktoś możliwość załatwić karte multisportu? oczywiście ja wszystko finansuje. Też prosze priv. Pozdro
|
Podbijam