Wyświetl pojedynczy post
brzydki.brzydal
Senior Member
 
 
Od: 07.2009
Skąd: Kraków/Tychy

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#26660
Stary 25.12.2012, 23:57
WislakWiDoK napisał(a):Wyświetl post
Musisz napisac jakiegos masz Lt. Możliwe że usunie Ci przeróbke.
2.0

Z tego co czytalem to nie powinno, wiec bede probowal, a najwyzej jak sie wysypie, to pojde po 3.0.

Dzieki za pomoc.

[+]
z 13599 na 15744 i smiga wszystko bez problemu. Dziekowka.
Powód: [+]
Ostatnio edytowane przez brzydki.brzydal : 26.12.2012 o godz. 12:50.
Odpowiedz cytując