WislakWiDoK napisał(a):

|
Musisz napisac jakiegos masz Lt. Możliwe że usunie Ci przeróbke.
|
2.0
Z tego co czytalem to nie powinno, wiec bede probowal, a najwyzej jak sie wysypie, to pojde po 3.0.
Dzieki za pomoc.
[+]
z 13599 na 15744 i smiga wszystko bez problemu. Dziekowka.
