Wyświetl pojedynczy post
Pulpet
Senior Member
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1308
Stary 25.12.2012, 22:47
Ja tam znawcą boksu nie jestem, ale w kwestii koksu mogę się wypowiedzieć.
Wszyscy biorą. Rzecz w tym by wyczycić się odpowiednio wcześnie przed walką i badaniami.
Jeśli z Wachem to prawda to po prostu ktoś źle mu to wszystko wyliczył kiedy zacząć i kiedy skończyć (pewnie ten leon skoro wyleciał) albo jego organizm zachował się nie typowo i brakło im tych kilku dni by wyjść na czysto.
Odpowiedz cytując